Archiv

NABÍDKA AKCÍ


Žiju umění být: integrace výcviku do reálného života

10 setkání v průběhu roku 2020
Halounská jurta (u Řevnic u Prahy)
Nezávazná ochutnávka: termín v pátek 8. listopadu obsazen, nový termín 22. listopadu, 9:30-18:00h
Vedou Šárka Nováková a Mirek Krása

Roční cyklus setkávání pro absolventy jakéhokoli běhu výcviku Tělo, srdce a duše. Podpoříme vás integrovat kvality Umění být do běžného života, vědomě rozhodovat o svém životě a realizovat své sny. Stejná skupina asi deseti jedinečných bytostí se bude scházet jednou měsíčně na celý den. Každé setkání se budete věnovat hlavně sobě a svému životu. Díky intimní, podporující skupině budete podporování v hledání, nalézání, vyslovení a realizaci vaší nejhlubší pravdy.


Univerzální zkušenost – listopad 2019

29. listopadu – 1. prosince 2019
Centrum Živá voda, Kohoutov v Podkrkonoší
Vede Alan Lowen

Kapacita tohoto termínu je již naplněna. Můžete se přihlásit na nový termín 17.-19. ledna 2020, Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí. 

Jeden z nejkrásnějších a hluboce transformačních workshopů o smrti, umírání, ztrátě a odpoutání se. Tato pozoruhodně skutečná cesta do největšího životního mystéria již pomohla obnovit životní důvěru a porozumění nespočtu lidí.


Umění být: večer s Alanem Lowenem

pondělí 2. prosince 2019
18:00 – 21:00h
Centrum Loreto, Štorchova 1555/5 (Rohanský ostrov), Praha 8, 1.patro
Vede Alan Lowen

KRÁTKÁ OCHUTNÁVKA TANTRY V PRAZE

Alan Lowen vede tantrické workshopy a výcviky již 45 let. Jeho pojetí tantry je velmi osobité – nepředává techniky, nepřednáší, neučí… jednoduše vytváří prostor, kde se učení děje samo. V tomto duchu se ponese i tento tříhodinový prožitkový workshop, kde můžete v bezpečném prostředí lehce ochutnat příchuť tantry.


Šatník pro zářící duši

neděle 8. prosince, 10:00 – 19:00h
centrum Blízko sebe, Praha – Modřany
Workshop pro ženy
Vede Martina Lowen

Jakou esenci má vaše duše? Dovolíte jí zářit?
A jaký máte vztah ke svému tělu?
Přijďte se naučit, jak své tělo i samotnou duši láskyplně obléci do krásy, harmonie a pohodlí.

Oblečení není jen povrchní slupkou. Je povrchovou, viditelnou součástí naší bytosti. Když se nám podaří sladit náš šatník s esencí naší duše, tak nás vše, co si oblečeme, nádherně podporuje. Naše duše může naplno zářit, protože ji nic nepřekrývá. Celý den se cítíme lehce, jsme samy sebou a do okolí vysíláme jasný signál o tom, kým jsme, aniž bychom musely pronést jediné slovo.


Univerzální zkušenost – leden 2020

17. – 19. ledna 2020
Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí
Vede Alan Lowen

DŮVĚRNÉ SETKÁNÍ SE SVOU VLASTNÍ SMRTÍ

Jeden z nejkrásnějších a hluboce transformačních workshopů o smrti, umírání, ztrátě a odpoutání se. Tato pozoruhodně skutečná cesta do největšího životního mystéria již pomohla obnovit životní důvěru a porozumění nespočtu lidí.


Tělo, srdce a duše 1 (Body, Heart & Soul 1)

21.-28. února 2020
Centrum Živá voda, Kohoutov v Podkrkonoší
Vede Alan Lowen s týmem

LÉČENÍ A ZASVĚCENÍ

Tato sedmidenní cesta je hlubokým stvrzením tvé přirozené sexuality. Tvůj vztah k tvému tělu, pocitům, energii a tvé mužské či ženské přirozenosti je postupně osvobozen od odmítavého odsuzování, pod kterým jsi možná vyrůstal/a. Krok za krokem získáváš svou sexualitu zpět jako dar celého svého bytí.

Absolvování tohoto workshopu je nezbytnou podmínkou pro vstup do výcviku Tělo, srdce a duše.


Nový výcvik Tělo, srdce a duše

květen 2020 až říjen 2021
Centrum Živá voda
Kohoutov v Podkrkonoší
Vede Alan Lowen s týmem
Registrace spuštěny!

Výcvik Tělo, srdce a duše (Body, Heart & Soul®) je cestou znovupřijetí tvé sexuální přirozenosti, možností jak uzdravit sexuální zranění a naučit se ctít to, co se mnozí z nás naučili odsuzovat. Opouštíš staré podmíněné struktury, jako jsou represe, stud, výkon a další, a ve své prohlubující se přítomnosti objevuješ osobní štěstí a duchovní spojení, které dělají sex posvátným.