Archiv

NABÍDKA AKCÍ


Tantrické probouzení

23.-26. května 2024
Centrum Živá voda, Kohoutov v Podkrkonoší
Vedou Mirek Krása a Martina Fuks

POZOR! Pro účastníky výcviku Tělo, srdce a duše 2023-2025 máme výraznou slevu.

Tantrická cesta k probuzení je možná tou nejkrásnější ze všech, protože vás pobízí k objevování tohoto neobyčejného stavu bytí skrze spojení se svou vlastní smyslností a citlivostí a skrze kontakt s dalšími lidskými bytostmi. Na této společné cestě jsme si zároveň zrcadly, žáky i učiteli a probouzení se děje díky tomu, že si vzájemně dovolíme být si blíž. Ruku v ruce s probouzením se děje i léčení, jako odměna za ochotu říci ANO tomu, čím opravdu jsme.


Univerzální zkušenost

13.-15. září 2024
Centrum Živá voda, Kohoutov v Podkrkonoší
Vede Alan Lowen

Workshop je plně obsazen. Přijímáme náhradníky.

DŮVĚRNÉ SETKÁNÍ SE SVOU VLASTNÍ SMRTÍ

Univerzální zkušenost je jeden z nejkrásnějších a hluboce transformačních workshopů o smrti, umírání, ztrátě a odpoutání se. Tato pozoruhodně skutečná cesta do největšího životního mystéria již pomohla obnovit životní důvěru a porozumění nespočtu lidí.


Tělo, srdce a duše 1 – Body, Heart & Soul 1

19.-25. října 2024
Centrum Živá voda, Kohoutov v Podkrkonoší
Vedou Martina Fuks (dříve Lowen) a Mirek Krása

LÉČENÍ A ZASVĚCENÍ

Tato sedmidenní cesta je hlubokým stvrzením tvé přirozené sexuality. Tvůj vztah k tvému tělu, pocitům, energii a tvé mužské či ženské přirozenosti je postupně osvobozen od odmítavého odsuzování, pod kterým jsi možná vyrůstal/a. Krok za krokem získáváš svou sexualitu zpět jako dar celého svého bytí.