Archiv

NABÍDKA AKCÍ


Tělo, srdce a duše 1 – Body, Heart & Soul 1

V tuto chvíli registrujeme pouze muže a páry; samotné ženy – přihlašte se jako náhradnice a my vám dáme vědět jakmile se pro vás uvolní místo.
10.-16. června 2023
Centrum Živá voda, Kohoutov v Podkrkonoší
Vedou Šárka Nováková, Martina Lowen a Mirek Krása

LÉČENÍ A ZASVĚCENÍ

Tato sedmidenní cesta je hlubokým stvrzením tvé přirozené sexuality. Tvůj vztah k tvému tělu, pocitům, energii a tvé mužské či ženské přirozenosti je postupně osvobozen od odmítavého odsuzování, pod kterým jsi možná vyrůstal/a. Krok za krokem získáváš svou sexualitu zpět jako dar celého svého bytí.


Univerzální zkušenost

25.-27. srpna 2023
Centrum Živá voda, Kohoutov v Podkrkonoší
Vede Alan Lowen

DŮVĚRNÉ SETKÁNÍ SE SVOU VLASTNÍ SMRTÍ

Univerzální zkušenost je jeden z nejkrásnějších a hluboce transformačních workshopů o smrti, umírání, ztrátě a odpoutání se. Tato pozoruhodně skutečná cesta do největšího životního mystéria již pomohla obnovit životní důvěru a porozumění nespočtu lidí.


Ochutnávka Art of Being tantry v Praze

čtvrtek 7. září 2023, 18:00 – 21:30h
Maitrea, Týnská ulička, Praha
Vedou Mirek Krása, Martina Lowen, Šárka Nováková

POZOR! Akce pro ty, kteří již absolvovali některý z našich seminářů: pokud nás doporučíte svému kamarádovi, máte pro sebe vstupenku zdarma.

V The Art of Being nepředáváme techniky, nepřednášíme, neučíme… jednoduše vytváříme prostor, kde se učení děje samo. V tomto duchu se ponese i tento tří a půl hodinový prožitkový workshop, kde můžete v bezpečném prostředí lehce ochutnat příchuť tantry a zjistit, zda vás Art of Being přístup oslovuje.

 


Magie intimity

28. září – 1. října 2023
Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí
Vedou Šárka Nováková, Martina Lowen a Mirek Krása

Které základní esence dávají vzniknout opravdové intimitě? Co potřebujeme přimíchat do našich erotických, platonických i přátelských vztahů, aby nám jejich prožívání přinášelo pocit štěstí a hlubokého naplnění? Právě to budete mít možnost objevovat na semináři Magie intimity. Tato třídenní cesta je sestavena tak, abyste skrze vlastní prožitek krok za krokem objevovali své vnitřní zdroje, které vás do říše intimity zavedou. Také budete mít příležitost uvidět a opustit způsoby, kterými sami sobě bráníte se intimitě odevzdat.