Archiv

NABÍDKA AKCÍ


Ochutnávka Art of Being tantry pro ženy

čtvrtek 13. října 2022, 18:00 – 21:00h
Maitrea, Týnská ulička, Praha
Vedou Martina Lowen a Šárka Nováková

Naše tělo je naším skutečným domovem, chceme se v něm cítit v bezpečí, uvolněné a samy sebou, jednoduše takové, jaké jsme. Tento večer budeme zkoumat jaké to je být ve svém těle doma. Budete vedeny k tomu nalézt přijetí a lásku ke svému tělu, přesně takovému, jaké právě je. Se všemi jeho dokonale nedokonalými tvary i se všemi prožitky a příběhy, které jsou v něm otištěny.


Magie intimity

3.-6. listopadu 2022
Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí
Vedou Šárka Nováková, Martina Lowen a Mirek Krása

Které základní esence dávají vzniknout opravdové intimitě? Co potřebujeme přimíchat do našich erotických, platonických i přátelských vztahů, aby nám jejich prožívání přinášelo pocit štěstí a hlubokého naplnění? Právě to budete mít možnost objevovat na semináři Magie intimity. Tato třídenní cesta je sestavena tak, abyste skrze vlastní prožitek krok za krokem objevovali své vnitřní zdroje, které vás do říše intimity zavedou. Také budete mít příležitost uvidět a opustit způsoby, kterými sami sobě bráníte se intimitě odevzdat.


Univerzální zkušenost

25.-27. listopadu 2022
Centrum Živá voda, Kohoutov v Podkrkonoší
Vede Alan Lowen

DŮVĚRNÉ SETKÁNÍ SE SVOU VLASTNÍ SMRTÍ

Univerzální zkušenost je jeden z nejkrásnějších a hluboce transformačních workshopů o smrti, umírání, ztrátě a odpoutání se. Tato pozoruhodně skutečná cesta do největšího životního mystéria již pomohla obnovit životní důvěru a porozumění nespočtu lidí.


Krása ženské intimity

1.-4. prosince 2022
Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí
Tantrický víkend pro ženy se Šárkou Novákovou a Martinou Lowen

Tento workshop je příležitostí spočinout v respektujícím, chápajícím a podporujícím kruhu žen, spojit se se svými zdroji a krok za krokem objevovat barvy své ženské intimity. Skutečnou intimitu nalezneme jen tehdy, když obrátíme pozornost k sobě a samy sebe vykoupeme v něze, lásce a přijetí. Vstoupíme tak do jemných hloubek sebe sama, kde nalezneme spočinutí, klid a radost. Cítíme se pak samy tak naplněné, živé a propojené, že tento stav můžeme sdílet i s někým dalším.


Tělo, srdce a duše 1 (Body, Heart & Soul 1)

9.-15. ledna 2023
Centrum Živá voda, Kohoutov v Podkrkonoší
Vedou Šárka Nováková, Martina Lowen a Mirek Krása

LÉČENÍ A ZASVĚCENÍ

Tato sedmidenní cesta je hlubokým stvrzením tvé přirozené sexuality. Tvůj vztah k tvému tělu, pocitům, energii a tvé mužské či ženské přirozenosti je postupně osvobozen od odmítavého odsuzování, pod kterým jsi možná vyrůstal/a. Krok za krokem získáváš svou sexualitu zpět jako dar celého svého bytí.


Šatník pro zářící duši

neděle 29. ledna 2023
Celodenní workshop pro ženy
o oblékání
Vede Martina Lowen

Přijďte se naučit, jak své tělo i samotnou duši láskyplně obléci do krásy, harmonie a pohodlí.

Oblečení není jen povrchní slupkou. Je povrchovou, viditelnou součástí naší bytosti. Když se nám podaří sladit náš šatník s esencí naší duše, tak nás vše, co si oblečeme, nádherně podporuje. Naše duše může naplno zářit, protože ji nic nepřekrývá. Celý den se cítíme lehce, jsme samy sebou a do okolí vysíláme jasný signál o tom, kým jsme, aniž bychom musely pronést jediné slovo.