Archiv

NABÍDKA AKCÍ


Erós a Afrodita

sobota 9. prosince 2023
Centrum Blízko sebe, Praha
Smyslný tantrický den
Vedou Martina Fuks (dříve Lowen) a Mirek Krása
Sleva pro současné účastníky výcviku!

Láska, smyslnost, sexualita, hojnost, krása… takové kvality nám připomínají řečtí bohové Erós a Afrodita. Ať už je naše minulost jakákoliv, ať už máme jakékoliv nejistoty, předsudky a přesvědčení sami o sobě, v každém z nás dřímá esence Eróta a Afrodity, každý máme schopnost prožívat a naplno si užívat hřejivou a vyživující energii vlastní smyslnosti, sexuality a krásy. Přijďte v sobě rozsvítit plamen svého vnitřního Eróta a Afrodity.


Ochutnávka Art of Being tantry v Plzni

sobota 6. ledna 2024, 15:00 – 18:30h
Dům U slunce, Plzeň
Vedou Mirek Krása a Martina Fuks (dříve Lowen)

POZOR! Akce pro ty, kteří již absolvovali některý z našich seminářů: pokud nás doporučíte svému kamarádovi, máte pro sebe vstupenku zdarma.

V The Art of Being nepředáváme techniky, nepřednášíme, neučíme… jednoduše vytváříme prostor, kde se učení děje samo. V tomto duchu se ponese i tento tří a půl hodinový prožitkový workshop, kde můžete v bezpečném prostředí lehce ochutnat příchuť tantry a zjistit, zda vás Art of Being přístup oslovuje.

 


2024: Jdu za svou touhou

úterý 9. ledna 2024, 18:00–21:30h
Maitrea, Týnská ulička, Praha
Vedou Martina Fuks (dříve Lowen) a Mirek Krása

Změnu můžeme udělat kdykoli. Přesto je přelom roku něčím výjimečným. Jako by nás v tomto období posilovala nějaká magická síla. Něco v nás říká: „Teď. Už. Konečně.“ Pojďte společně s námi spojit se se svými pocity, uvidět svou touhu a vyslyšet ono volání duše. Dát se do pohybu, i kdyby to znamenalo, že STRACH nezmizí, ale půjde s námi.


Tělo, srdce a duše 1 – Body, Heart & Soul 1

20.-26. ledna 2024
Centrum Živá voda, Kohoutov v Podkrkonoší
Vedou Martina Fuks (dříve Lowen) a Mirek Krása

LÉČENÍ A ZASVĚCENÍ

Tato sedmidenní cesta je hlubokým stvrzením tvé přirozené sexuality. Tvůj vztah k tvému tělu, pocitům, energii a tvé mužské či ženské přirozenosti je postupně osvobozen od odmítavého odsuzování, pod kterým jsi možná vyrůstal/a. Krok za krokem získáváš svou sexualitu zpět jako dar celého svého bytí.


Výcvik Tělo, srdce a duše

Výcvik už probíhá a není možné se do něj dále přihlásit.
srpen 2023 až květen 2025
Vede Alan Lowen s týmem

Výcvik Tělo, srdce a duše (Body, Heart & Soul®) je cestou znovupřijetí tvé sexuální přirozenosti, možností jak uzdravit sexuální zranění a naučit se ctít to, co se mnozí z nás naučili odsuzovat. Opouštíš staré podmíněné struktury, jako jsou represe, stud, výkon a další, a ve své prohlubující se přítomnosti objevuješ osobní štěstí a duchovní spojení, které dělají sex posvátným.