Magie intimity

Chcete se na něco zeptat?
Napište nám na email:
registrace@artofbeing.com
nebo zavolejte na číslo 724 247 001
Místo konání a jak se tam dostat
Zadejte výchozí adresu:

Magie intimity

Tantrický víkend pod vedením Mirka Krásy, Martiny Lowen a Šárky Novákové
PRO JEDNOTLIVCE I PÁRY

Datum: 3.-6. listopadu 2022 (začátek ve čtvrtek večer ve 20:15h, konec v neděli po obědě)
Místo: Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí 11
Standardní cena: 4.900,- Kč plus jídlo a ubytování
Zvýhodněná cena: 3.000,- Kč plus jídlo a ubytování – platí pro účastníky, přihlášené na nový výcvik Tělo, srdce a duše 2023 – 2025, další podrobnosti níže
Registrace: K přihlášení prosím použijte TENTO REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ. Odesláním registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se smluvními podmínkami.
Kontakt: na dotazy vám ráda odpoví Jana Uhliarová: registrace@artofbeing.com, 724 247 001

 

Prožíváme-li intimitu, ať už se svým partnerem nebo v přátelských vztazích, cítíme hluboké, základní uspokojení. Vyživujeme tím naši lásku k sobě sama i k druhým; náš život plyne s lehkostí a my mu důvěřujeme, a to i v náročných chvílích a obdobích potíží a změn. Bez intimity snadno propadáme úzkostem či depresím. Naopak hluboká intimita dává našemu životu až magický rozměr a může být i otevřenou branou ke spiritualitě.

Které základní esence dávají vzniknout opravdové intimitě? Co potřebujeme přimíchat do našich erotických, platonických i přátelských vztahů, aby nám jejich prožívání přinášelo pocit štěstí a hlubokého naplnění? Právě to budete mít možnost objevovat na semináři Magie intimity. Tato třídenní cesta je sestavena tak, abyste skrze vlastní prožitek krok za krokem objevovali své vnitřní zdroje, které vás do říše intimity zavedou. Také budete mít příležitost uvidět a opustit způsoby, kterými sami sobě bráníte se intimitě odevzdat.

Každý z vás bude mít možnost projít magicky intimní ceremonií, která je pozvánkou k tomu, s důvěrou a odvahou říci ANO své nejhlubší pravdě a v rámci svých bezpečných hranic se odevzdat proudu života.

Naše schopnost prožívat intimitu s druhými závisí na tom, jak intimní dokážeme být se svým vlastním vnitřním světem.
~ Alan Lowen

Tento workshop je pro ty, kteří:

– se cítí přitahováni krásou intimity a chtějí ji dále rozvíjet
– touží po intimitě a necítí se v tomto ohledu naplněni
– blízkost ve vztazích již prožívají a chtějí ji ještě více prohlubovat
– si chtějí přijet užít jedinečnou atmosféru Art of Being workhsopů

Jak workshop probíhá?

Program je přizpůsobený potřebám párů i jednotlivců. Je vhodný jak pro ty z vás, kdo máte s tantrickou prací zkušenosti, tak pro úplné začátečníky, kteří se s touto prožitkovou formou učení setkávají poprvé.

Každý má prostor, aby při vstupování do intimních kontaktů byl tak odvážný či opatrný, jak si sám zvolí. The Art of Being vytváří atmosféru otevřenosti, důvěry a respektu, a tím i bezpečí pro každého, s jakýmkoli příběhem, který v sobě nese.

 

Časový harmonogram:
Začátek: čtvrtek 3. listopadu 2022, registrace 18:00–19:00 (přijďte prosím včas!), večeře 18:30, začátek workshopu ve 20:00
Konec: neděle 6. listopadu 2022 odpoledne, pravděpodobně okolo 16:00

Cena:
Workshop – standardní cena: 4.900
Workshop – snížená cena: 3.000 – platí pro účastníky, kteří budou v době konání semináře Magie intimity přihlášeni na nový výcvik Tělo, srdce a duše 2023 – 2025 a budou mít zaplacenou registrační zálohu na výcvik v plné výši. tj. 20.000 Kč při standardní platbě, nebo 25.000 Kč při jednorázové platbě

Vegetariánská strava: 470 Kč/osobu/den

Ubytování: 

  • vícelůžkový pokoj: 420Kč/osobu/noc + 70Kč jednorázový poplatek za povlečení
  • vlastní spacák na matraci v meditárně: 340Kč/osobu/noc
  • vlastní ubytování mimo centrum: 200Kč/osobu/noc

Doprava: 
Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí 11

Kontakt:
Na dotazy vám ráda odpoví Jana Uhliarová: registrace@artofbeing.com, 724 247 001.

 

Těšíme se na vás!

 

Registrace na událost

K přihlášení prosím použijte TENTO REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ. Odesláním registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se smluvními podmínkami.