Erós a Afrodita

Chcete se na něco zeptat?
Napište nám na email:
registrace@artofbeing.com
nebo zavolejte na číslo 724 247 001
Místo konání a jak se tam dostat
Zadejte výchozí adresu:

Erós a Afrodita

Smyslný tantrický den pod vedením Mirka Krásy a Martiny Fuks (dříve Lowen)
PRO JEDNOTLIVCE I PÁRY

Datum: sobota 9. prosince 2023, 10:00–20:00h
Místo: Centrum Blízko sebe, Praha – Modřany
Cena: 1.950 Kč, pro účastníky právě probíhajícího výcviku „Tělo, srdce a duše“ cena 1.450 Kč
Registrace: Přihlásit se můžete pomocí tohoto REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘEodesláním registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se smluvními podmínkami.
Kontakt: na dotazy vám ráda odpoví Jana Uhliarová: registrace@artofbeing.com, 724 247 001

 

Přijďte v sobě rozsvítit plamen svého vnitřního Eróta a Afrodity a nechat jejich smyslnou energii proudit vaším tělem. Takto vyživeni se budete cítit lépe sami se sebou i při setkáních s vašimi blízkými, ať už budou zcela platonická, smyslná či erotická.

 

 

Láska, smyslnost, sexualita, hojnost, krása… takové kvality nám připomínají řečtí bohové Erós a Afrodita. Ať už je naše minulost jakákoliv, ať už máme jakékoliv nejistoty, předsudky a přesvědčení sami o sobě, v každém z nás dřímá esence Eróta a Afrodity, každý máme schopnost prožívat a naplno si užívat hřejivou energii vlastní smyslnosti, sexuality a krásy. Když se těmto kvalitám otevřeme a necháme je proudit celou svou bytostí, naše prožívání sebe sama se mění – cítíme větší radost a lehkost, jsme sebevědomější. Intimní kontakt, který pro nás dříve někdy mohl být nudný a možná jsme se do něj pouštěli jen z pocitu povinnosti, se stává jiskrným a posvátným. Skrz vlastní prožitek a poznání také vnášíme do naší společnosti nový, zdravý pohled na sexualitu, která už není nečistá, tabuizovaná, případně zneužívaná v reklamách, ale zcela přirozená, ve své esenci nevinná a hodná oslavy.

Během semináře budeme citlivě zkoumat, co nám brání v sobě kvality Eróta a Afrodity plně rozvinout a jak je můžeme podpořit. Na konci dne projdeme rituálem Eróta a Afrodity.

Seminář nevyžaduje nahotu! Vždy podporujeme pravdivost sama k sobě, a proto je na každém účastníkovi, aby si sám zvolil jak moc odvážný či opatrný chce být. Současně jsou všechna cvičení naší pozvánkou, kterou můžete a nemusíme přijmout.

Art of Being tantra: V Art of Being neučíme žádné techniky. Místo toho přivádíme pozornost k vlastnímu prožitku, citlivému vnímání sebe sama a laskavému přijetí všech svých aspektů – všeho krásného a lehkého, i toho, co považujeme za nedostatky a z čeho se nakonec vyklubou naše důležité životní zdroje. Díky tomuto přístupu může The Art of Being vnést důležitou změnu do celého vašeho života, bez ohledu na dané téma konkrétního semináře.

 

Časový harmonogram:
Registrace: sobota 9. prosince 2023, 9:30–10:00h (přijďte prosím včas!)
Začátek: 10:00h
Konec: 20:00h
Program počítá s přestávkou na oběd a na lehkou večeři. V okolí je několik restaurací, případně si můžete přinést jídlo vlastní.
Na místě je možné připravit teplé nápoje.

Cena: 1.950 Kč
Strava není v ceně.

Doprava: 
Centrum Blízko sebe, K Dolům 1973/38, Praha – Modřany
https://www.facebook.com/blizkosebe
V okolí možnost parkování, hromadná doprava: bus a tram zastávka Poliklinika Modřany + 4 minuty chůze

Kontakt:
Na dotazy vám ráda odpoví Jana Uhliarová: registrace@artofbeing.com, 724 247 001.

Těšíme se na vás!

Registrace na událost

Přihlásit se můžete pomocí tohoto REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘEodesláním registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se smluvními podmínkami.

Co říkají absolventi našich seminářů:

"Rozhodl jsem se změnit svůj život a cesta tantry mi dává hluboký smysl. Byl jsem i jinde, ale vaše škola je mému srdci nejbližší. Děkuji za váš laskavý a moudrý přístup. Až doma mi došlo kolik promarnim času a energie tím, že jsem ve své hlavě. Neustále plánuji, vymýšlím, sním a během toho mi uniká život mezi prsty. Rozhodl jsem se, že už tak dále nechci plýtvat svým životem a rád bych se udržovat v prožitku přítomnosti."

Radomír Šimek

"Ja len veľké ĎAKUJEM! A teším sa na vás opäť... Milujem vaše vzájomné dopĺňanie sa a obrovskú dávku autenticity. A Marti, tá meditácia posledný deň bola pre mňa neskutošne silná, ešte stále to celé vo mne doznieva..."

Zuzana Konečná

"Byli jste fakt profi a krásně Vám to fungovalo. Z každého workshopu vždycky odjíždím jako nový člověk. Víc autentičtější, víc pravdivý k sobě a druhým, více se sebou propojený a fascinovaný, že za tak krátkou dobu lze toho v životě tolik zažít a změnit."

Michal

"Art of Being semináře mě vždy něčím obohatí, učím se díky nim lépe pochopit sebe sama a vztahy, které si vytvářím, a zpracovávat bolesti, které si díky práci lektorů i celé skupiny dokážu přiznat. Jste úžasní a já se s vámi cítím v naprostém bezpečí."

Petra