Univerzální zkušenost

Chcete se na něco zeptat?
Napište nám na email:
registrace@artofbeing.com
nebo zavolejte na číslo 724 247 001
Místo konání a jak se tam dostat
Zadejte výchozí adresu:

Univerzální zkušenost

Datum: 25.-27. srpna 2023 (začátek v pátek dopoledne v 10:30h, konec v neděli okolo 16.00h)
Místo: Centrum Živá voda, Kohoutov v Podkrkonoší
Cena: 4.900,- Kč plus jídlo a ubytování (podrobnosti níže)
Registrace: K přihlášení prosím použijte TENTO REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ. Odesláním registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se smluvními podmínkami.
Kontakt: na dotazy vám ráda odpoví Jana Uhliarová: registrace@artofbeing.com, 724 247 001
Vede: Alan Lowen

 

DŮVĚRNÉ SETKÁNÍ SE SVOU VLASTNÍ SMRTÍ

“Pokud by se někdo mohl zúčastnit pouze jediného mého workshopu, určitě bych mu doporučil tento!” Alan

Jeden z nejkrásnějších a hluboce transformačních workshopů o smrti, umírání, ztrátě a odpoutání se. Tato pozoruhodně skutečná cesta do největšího životního mystéria již pomohla obnovit životní důvěru a porozumění nespočtu lidí.

The Universal Experience je již mnoho let Alanovým nejpopulárnějším krátkým workshopem. Je to neobyčejně krásné třídenní setkání se svou vlastní smrtí. Průběh workshopu je uchvacující, překvapivý a tajuplný. Žádná teorie, žádná dogmata; pouze dobrodružství odpoutávání se, které již mnoha lidem přineslo novou životní radost, současně s hlubokým přijetím tohoto univerzálního prožitku, který čeká nás všechny.
Snad ani nelze říci jak důležitý tento workshop je. Jeho dary přijmeš do svého vlastního bytí a od tebe pak mohou plynout do celé existence.

Můžeme být zoufalí ze ztráty svých blízkých, ať už z důvodu smrti či odloučení. Také ztráta majetku, zaměstnání a našich jistot může vážně narušit pocit duševní pohody. Dokonce i když se nám daří dobře, žijeme často se skrytými obavami o budoucnost. Kořenem toho všeho je náš strach z nějvětšího životního odpoutání se – ze své vlastní smrti. Všechna rozloučení, která bolí, všechno, co nechceme nechat odejít, nám ukazuje náš strach. Ve skutečnosti nás smrt může učit jak žít šťastně!

The Universal Experience ti umožní důvěrné setkání s tvou vlastní smrtí. Během tohoto prožitku můžeš objevit svobodu, jež k tobě přichází, když se naučíš říkat sbohem a obejmeš všechna tajemství smrti. Je to krásné a dojemné objevování, které ti pomůže rozpoznat skutečný význam vztahů a vůbec všeho v tém životě. Jádrem zkušenosti je přitom “pouštění”, odpoutání se, jakožto cesta k uvolnění strachů a rozšíření svobody. Současně přitom dochází i k léčbě starých zranění a vnitřních sporů. Můžeš se tak plně odevzdat plynutí života, odehrávajícího se tady a teď, a žít s větší lehkostí, hravostí, moudrostí, soucitem i živostí!

Univerzální zkušenost téměř jistě změní tvůj vztah ke smrti. Největším přínosem je však efekt, který zanechá na tvém každodenním životě!

 

Časový harmonogram:
Začátek: pátek 25. srpna 2023, registrace 9:00 – 10:00 (přijďte prosím včas!), začátek workshopu v 10:30!
Konec: neděle 27. srpna 2023 odpoledne, pravděpodobně okolo 16:00

Cena:
Workshop: 4.900 Kč
Vegetariánská strava: 490 Kč/osobu/den
Ubytování: 

  • vícelůžkový pokoj: 460 Kč/osobu/noc + 60 Kč jednorázový poplatek za povlečení
  • vlastní spacák na matraci v meditárně: 320 Kč/osobu/noc
  • vlastní spacák na matraci v domečku vedle centra: 320 Kč/osobu/noc

Doprava:
Centrum Živá voda, Kohoutov 143

Kontakt:
Na dotazy vám ráda odpoví Jana Uhliarová: registrace@artofbeing.com, 724 247 001.

 

Registrace na událost

K přihlášení prosím použijte TENTO REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ.
Odesláním registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se smluvními podmínkami.

 

Co říkají absolventi:

"Naučila jsem se věci pouštět, ne se vzdávat. Naučila jsem se akceptovat, ne rezignovat. Tento workshop nás učí jak žít bez strachu a ano, také jak zemřít beze strachu. Má práce mě naplňuje víc než kdy předtím."

Karmen Lee, USA

"Řekl jsi, že teprve když se naučíme říkat Sbohem, budeme skutečně moci říci Ahoj. Po mnoho let jsem v sobě nesla tolik smutku, protože jsem nikdy neuměla říci Sbohem. Nebyla jsem otevřená novým věcem. Byla jsem mrtvá a ani jsem o tom nevěděla. Z Univerzální zkušenosti jsem si přivezla nový, vědomý život s otevřenýma očima. Ve světě je tolik lásky, kterou jsem dříve neviděla. Děkuji!"

Christine Stehle, Švýcarsko

"Mám pocit, jakoby se mé staré já rozpustilo a vznikla nová bytost, která se cítí svobodná a smířená se vším, co je. Která ví a rozumí tomu, že nic není nemožné."

Esther Lipps, Švýcarsko

"Vnímám, že mi z ramenou spadl obrovský balvan. Ve svých téměř 80-ti letech se cítím svobnější, živější a radostnější než kdy předtím."

Helen Ziffer, USA