Podcasty

O přátelství mezi účastníky výcviku

Jedním z velkých darů, jež vám přinese účast ve výcviku, je přátelství, propojení a otevřenost, ke kterým dochází mezi účastníky.


Alanovo krátké zamyšlení nad toužením a intimitou

Pro vaši inspiraci je tu Alanovo krátké, volné zamyšlení nad chtěním a toužením, sexualitou a intimitou, setkáváním se a loučením. Někdy stačí pár krátkých slov, abychom si uvědomili velké věci.


Říkej Ahoj i Sbohem: žádné politikaření v otevřených vztazích

Velmi stručný a výstižný podcast o jednom z typických politikaření ve vztazích.
Máš v životě více milenců/milenek? Komunikuj upřímně a buď otevřený všem Ahoj i Sbohem.


Tantra a strachy, které ovládají náš život

Oslavovat dar bytí celé naší bytosti, být ve své úplnosti, to je něco, po čem všichni někde v hloubi duše toužíme. Brání nám v tom strachy, které odzbrojíme jedině tím, že se s nimi spřátelíme.


Jak vystoupit z osamělosti do naplňující samoty

Když láskyplně obejmeme všechny své pocity, jimiž jsme zaplaveni ve chvílích osamělosti, začnou se pomalu rozpouštět. Osamělost ustupuje prosté samotě, která může být tak naplňující!


Co muže nejsnáze přivádí do kontaktu s pocity

Další z Alanových promluv k mužům, tentokrát o tom, co muže nejsnáze přivádí do kontaktu s pocity, se srdcem, s touhami a dokonce i se strachem.


Jak BÝT se ženou

Toto je Alanova promluva k mužům o tom, jak být v setkání se ženou otevření, pravdiví, jak ctít své vlastní pocity a hranice, a co dělat se žárlivostí. Stejně tak je ale přínosem i pro ženy – stačí když si představíme přesně opačnou situaci.


Co nám může bránit ve skutečné intimitě?

Prožívání naší sexuality bez skutečně hluboké citové intimity může být příjemné, ale nikdy nás nemůže hluboce naplňovat a vyživovat. Co nás od takových naplňujících prožitků může držet zpátky?


Podcast pro špatný den

Co dělat když máme špatný den? Schopnost být v takových chvílích k sobě přátelský a laskavý je stejně tak důležitá jako schopnost vzlétnout do výšin.


Kudy z deprese?

“Jak se dostat ze své deprese? Jedinou cestou ven je cesta dovnitř! Abychom mohli pozvednou svou depresi a být zase šťastní, musíme být ochotni totálně a vášnivě vstoupit do svého zármutku, být řekou slz, vulkánem je-li potřeba.”
Alan


O milostných vztazích v lásce a svobodě

Poslechněte si co říká Alan o tom, jak nakládat s potřebou osobní svobody ve vztahu, který je založen na hluboké vzájemné lásce.
Vytvořte si takový vztah, který vyhovuje právě vám, a který vás hluboce vyživuje.


O vášni, touze a kontrole

Žít s vášní můžeme jen tehdy, když pustíme upjatou kontrolu nad tím, co chceme aby se v našem životě dělo nebo nedělo. Co k tomu potřebujeme? Odvahu!


Spřátel se se svým strašlivým strachem

Když jsi ochotný přijmout svůj strach a naplno procítit a prozkoumat jeho hloubku, zjistíš, že ten velký strašák je ve skutečnosti tvým vnitřním zdrojem.


Nejsi svůj kostým