O THE ART OF BEING®

Co je The Art of Being®?

The Art of Being® je pozoruhodně lidská cesta osobního a duchovního růstu. Dojemná, vášnivá, zábavná i oslavná, má mocnou sílu transformovat a probouzet! Volá tě do přítomného okamžiku a učí tě jak zůstávat tady a teď i v situacích, kdy by tě tvé staré návyky uzavřely, nebo by oslabily tvou úplnost a tvé důvěrné spojení s životem, odehrávajícím se tady a teď.

Workshopy The Art of Being® pronikají intelektuálními a verbálními vrstvami znalostí a informací až do smyslových a pocitových hloubek, ve kterých se můžeš spřátelit s totálností svého bytí a plně ji ocenit. Umožňují ti uzdravit svá omezující zranění, otevřít se všem svým vnitřním zdrojům, oslavovat svou přirozenost jako smyslný muž nebo smyslná žena, nalézt naplnění ve svých přátelských a milostných vztazích a žít v neustále se prohlubujícím spojení s duchovním rozměrem existence. Naplňují tvůj život vědomím, soucitem, laskavostí a krásou.

Nahlédněte do jednoho z našich workshopů!
„Alan Lowen a jeho fascinující práce s lidmi“
(43 minut)

Co říkají absolventi

The Art of Being®

"Největším darem, kterého se mi díky Alanovi dostalo, je obnova důvěry v mé vlastní vnitřní vedení. Žádná rada, žádná technika, žádná znalost mi nemůže nahradit to, co odjakživa mám - inteligenci srdce a duše, která vždycky ví, co je třeba."

Šárka, Česká republika

Tělo, srdce a duše 1

"Kamarád mi říkal, že mi tato zkušenost může změnit život a měl pravdu. Jen jsem nečekala, že to bude taková rychlost! Mám pocit, jakoby mi někdo vlil do žil živou vodu! Jsem teď mnohem otevřenější k ostatním lidem, nebojím se je obejmout nebo pohladit, když mám chuť to udělat."

B., Česká Republika

Výcvik Tělo, srdce a duše

"Během dvou let výcviku jsem se sama se sebou spřátelila, s jasností nahlédla své silné i slabé stránky, usmířila se s nimi a naučila se sama sebe milovat. Konečně jsem překonala vzorce a přesvědčení, které mi bránily žít šťastně. Alanova práce mi pomohla odhalit neomezené možnosti mého života a otevřít se těm, které miluji a věcem, na kterých mi záleží."

Asti, Švýcarsko

Univerzální zkušenost

"Cítím, že jsem teď schopen setkat se a pozdravit se s lehkým úsměvem se svou dřívější připoutaností ke starým přesvědčením a otupeným strachům – a pak je ze sebe vypustit. Přirozeněji než kdy dříve jsem nyní schopen důvěřovat své intuici, být v kontaktu se svými opravdovými potřebami a zaměřovat se na to, co je pro mě v životě opravdu důležité. Také jsem víc než kdykoli předtím schopen být v opravdovém a přítomném kontaktu s lidmi kolem sebe."

Ralf, Německo

O THE ART OF BEING®