Univerzální zkušenost – únor/březen 2025

Chcete se na něco zeptat?
Napište nám na email:
registrace@artofbeing.cz
nebo zavolejte na číslo 724 247 001
Místo konání a jak se tam dostat
Zadejte výchozí adresu:

Univerzální zkušenost – únor/březen 2025

Tento termín Univerzální zkušenosti vedou Martina Fuks a Mirek Krása

Datum: 28. února – 2. března 2025 (začátek v pátek dopoledne v 10:30h, konec v neděli okolo 16.00h)
Místo: Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí 11
Cena: 4.900,- Kč plus jídlo a ubytování (podrobnosti níže)
Registrace: Přihlásit se můžete pomocí tohoto REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘEodesláním registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se smluvními podmínkami.
Kontakt: na dotazy vám ráda odpoví Jana Uhliarová: registrace@artofbeing.cz, 724 247 001

 

DŮVĚRNÉ SETKÁNÍ SE SVOU VLASTNÍ SMRTÍ

Jeden z nejkrásnějších a hluboce transformačních workshopů o smrti, umírání, ztrátě a odpoutání se. Tato pozoruhodně skutečná cesta do největšího životního mystéria již pomohla obnovit životní důvěru a porozumění nespočtu lidí.

The Universal Experience je již mnoho let nejpopulárnějším krátkým Art of Being workshopem. Je to neobyčejně krásné třídenní setkání se svou vlastní smrtí. Průběh workshopu je uchvacující, překvapivý a tajuplný. Žádná teorie, žádná dogmata; pouze dobrodružství odpoutávání se, které již mnoha lidem přineslo novou životní radost, současně s hlubokým přijetím tohoto univerzálního prožitku, který čeká nás všechny.
Snad ani nelze říci jak důležitý tento workshop je. Jeho dary přijmeš do svého vlastního bytí a od tebe pak mohou plynout do celé existence.

Můžeme být zoufalí ze ztráty svých blízkých, ať už z důvodu smrti či odloučení. Také ztráta majetku, zaměstnání a našich jistot může vážně narušit pocit duševní pohody. Dokonce i když se nám daří dobře, žijeme často se skrytými obavami o budoucnost. Kořenem toho všeho je náš strach z nějvětšího životního odpoutání se – ze své vlastní smrti. Všechna rozloučení, která bolí, všechno, co nechceme nechat odejít, nám ukazuje náš strach. Ve skutečnosti nás smrt může učit jak žít šťastně!

The Universal Experience ti umožní důvěrné setkání s tvou vlastní smrtí. Během tohoto prožitku můžeš objevit svobodu, jež k tobě přichází, když se naučíš říkat sbohem a obejmeš všechna tajemství smrti. Je to krásné a dojemné objevování, které ti pomůže rozpoznat skutečný význam vztahů a vůbec všeho v tém životě. Jádrem zkušenosti je přitom “pouštění”, odpoutání se, jakožto cesta k uvolnění strachů a rozšíření svobody. Současně přitom dochází i k léčbě starých zranění a vnitřních sporů. Můžeš se tak plně odevzdat plynutí života, odehrávajícího se tady a teď, a žít s větší lehkostí, hravostí, moudrostí, soucitem i živostí!

Univerzální zkušenost téměř jistě změní tvůj vztah ke smrti. Největším přínosem je však efekt, který zanechá na tvém každodenním životě!

 

Časový harmonogram:
Začátek: pátek 28. února 2025, registrace 9:00 – 10:00 (přijeďte prosím včas!), začátek workshopu v 10:30!
Konec: neděle 2. března 2025, okolo 16:00

Cena:
Workshop: 4.900 Kč
Vegetariánská strava: 590 Kč/osobu/den
Ubytování: 

  • vícelůžkový pokoj: 490Kč/osobu/noc + 90Kč jednorázový poplatek za povlečení
  • vlastní spacák na matraci v meditárně: 370Kč/osobu/noc
  • vlastní ubytování mimo centrum: 200Kč/osobu/noc

Upozorňujeme, že uvedené ceny se do začátku workshopu ještě mohou změnit! Je možné, že jak centrum, tak kuchař budou ceny pro rok 2025 navyšovat. Informaci od nich očekáváme během podzimu 2024.

 

Doprava:
Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí 11

Kontakt:
Na dotazy vám ráda odpoví Jana Uhliarová: registrace@artofbeing.cz, 724 247 001.

 

Registrace na událost

Přihlásit se můžete pomocí tohoto REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘEodesláním registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se smluvními podmínkami.