Žiju umění být: integrace výcviku do reálného života

Chcete se na něco zeptat?
Napište nám na email:
sarka@artofbeing.com
nebo zavolejte na číslo 777 246 812
Místo konání a jak se tam dostat
Zadejte výchozí adresu:

Žiju umění být: integrace výcviku do reálného života

Čas: 10 setkání v průběhu roku 2020. Termíny upřesníme v listopadu 2019
Místo: Halounská jurta (u Řevnic u Prahy), informace o dopravě níže
Cena: 9.500,- Kč za 10 setkání.
Nezávazná ochutnávka: termín 8. listopadu je již obsazen! Nový termín: 22. listopadu, 9:30 – 18:00h v Halounské Jurtě, ochutnávka je zdarma.
Registrace na ochutnávku 22. listopadu: k přihlášení prosím použijte TENTO REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ.
Kontakt: na dotazy vám ráda odpoví Šárka Nováková: sarka@artofbeing.com, tel. 777  246 812

Vedou Šárka Nováková a Mirek Krása

 

Roční cyklus setkávání pro absolventy jakéhokoli běhu výcviku Tělo, srdce a duše. Podpoříme vás integrovat kvality Umění být do běžného života, vědomě rozhodovat o svém životě a realizovat své sny. Stejná skupina asi deseti jedinečných bytostí se bude scházet jednou měsíčně na celý den. Každé setkání se budete věnovat hlavně sobě a svému životu. Díky intimní, podporující skupině budete podporování v hledání, nalézání, vyslovení a realizaci vaší nejhlubší pravdy.

 

Budeš mít možnost:

* věnovat každý měsíc jeden den jen sobě a svému rozvoji
* uvědomit si, jak si přejete žít svůj život a také podle toho konat
* na začátku roku si vytvořit vizi, pravidelně se k ní vracet a realizovat ji
* rozpoznat překážky, které vám stojí v cestě a překonat je
* pravidelně se setkávat s ostatními absolventy a sdílet svou cestu
* vracet se do prostředí důvěry, intimity a láskyplné podpory
* smát se, tančit, hýbat se a dotýkat se

 

V co věříme a jak pracujeme:

„Netlač řeku, teče sama.“
Život není problém k řešení, život je mystérium k žití. Má s námi své vlastní plány a nikdy nikdo nevíme, co nám přinese další den. Jsou situace, které je třeba přijmout, kde chtít to jinak by bylo jako jít hlavou proti zdi. Jsou situace, které zcela odporují našim plánům a touhám, a přesto je v nich obrovský potenciál k učení, růstu a vděčnosti.

„Kým jsme, se ukáže v našem konání.“
Každý jsme jedinečný, máme své talenty a výjimečné schopnosti, a něco naopak neumíme, nejde nám, nebo jsme se zatím nenaučili. Každý ale můžeme aktivně tvořit svůj den, týden, měsíc, rok i život. Máme obrovskou schopnost spolu-vytvářet realitu: myšlenkou, slovem, činem. Kam jde pozornost, tam jde energie.  Kým jsme, se ukáže v našem konání.

„Jak nahoře, tak i dole.“
Někdy jsme aktivní, iniciujeme a tvoříme. Jindy čekáme, přijímáme a odevzdáváme se. Jsme-li bdělí, citliví a otevření, můžeme být samému Životu spoluhráčem, umíme mu naslouchat a nechat ho konat, stejně tak jako dokážeme tvořit, zahajovat projekty a směřovat energii ke svým osobním záměrům.

 

Čeká tě:

SDÍLENÍ – PROŽITKOVÁ CVIČENÍ – INIDIVIDUÁLNÍ I SKUPINOVÝ KOUČINK – KONSTELACE – MEDITACE – TANEC – POHYB – DOTEK – RITUÁLY

 

Témata jednotlivých setkání:

* JÁ – můj život, má přání,  vize a sny, moje Umění být, moje odpovědnost

Toto je ústřední téma celého cyklu, kterému se budeme věnovat každé setkání. Zároveň se budeme průběžně zabývat dalšími oblastmi, které s tímto úzce souvisí:

* ZDROJE – kde jsou, jak z nich čerpám, jak s nimi mohu být více v kontaktu?
* PROBLÉMY – jaké mám, jaký k nim mám vztah, jaké je řešení, chci je řešit?
* BYTÍ vs. DĚLÁNÍ – umím být? umím konat? nežiju v extrému? čeho potřebuji víc?
* TĚLO – jaké je, co mi říká a ukazuje, jak o něho pečuji; vnímavost, pocity a emoce
* LÁSKA – energie, zdroj, léčení, všeuzdravující a všepodporující esence
* TVOŘIVOST – tvořivá energie v nás, přesvědčení, bloky a jejich uvolnění
* MYSTÉRIUM – nevědění, prostor duše a nekonečna, zázraky a kouzlo života; jsme ve spojení?

 

Je to pro tebe?

Velkou přidanou hodnotou skupiny je společenství lidí, jež pojí chuť žít naplno, převzít zodpovědnost a tvořit aktivně svůj život. Každé setkání tě přiměje zastavit se, rekapitulovat svá rozhodnutí, své akce, úspěchy i neúspěchy. Pravidelně tak získáváš zpětnou vazbu k tomu, kde v životě ti energie plyne bez zábran a jaké výzvy a překážky potřebuješ překonat. Díky vlastním uvědoměním a zpětné vazbě skupiny sám objevuješ, kam vedou tvé další kroky.

Jednotlivá setkání jsou vedena koučovacím způsobem. Nedávají ti návody ani znalosti z tvého oboru, nejsou vzdělávací ve smyslu předávání know-how, ani ti nepřinesou jasné návody co máš jak dělat.  Jejich záměrem je vést tě k uvědoměním o sobě sama, pomoci ti spojit se s vlastními zdroji, abys svou cestu našel sám. Velkým cílem je také podpořit pravidelnost v práci s vizí a cílem, nalézat lehkost v plánování a radost z toho, co máš již hotovo.

Skupina je pro tebe vhodná, pokud chápeš, že realizace tvých snů je na tobě, stejně tak i zodpovědnost za tvůj úspěch. Uvnitř sebe máš energii tvůrce, a tu můžeš pravidelně hýčkat, podpořit, probudit .. Být tvůrcem je radostné, a někdy i náročné, a proto je tady pro tebe podpora, když budeš ztrácet elán, motivaci nebo spojení se svou moudrostí uvnitř. 

 

Šárka Nováková:

„Budu vás podporovat v tom, abyste se opakovaně ladili na sebe, své srdce, tělo a potřeby.  Povedu vás, abyste naslouchali mystériu a rozpoznali ty okamžiky, kdy je nejlepší čas k tomu iniciovat.  Budu Vás podporovat v konání každodenních akcí, překonávání překážek. Budu vaši pozornost neustále a opakovaně navracet k tomu, co je důležité.

U nás na zahradě jsem vytvořila prostornou a zároveň útulnou, čistou a podporující jurtu, která bude  naším zázemím po celý rok. Těší mě, že to bude místo, ze kterého vaše sny a záměry každou chvíli poletí jako kolibříci do nebe, aby se brzy mohli vrátit na zem a podpořit vás v čemkoli, na čem vám opravdu v hloubi duše záleží. “

 

Mirek Krása:

„Pomůžu vám uvidět a ocenit, co ve vašem životě funguje. Pomůžu vám nezavírat oči před tím, co nefunguje, co chybí, co bolí. A hlavně, budu vám stále připomínat, abyste se nikdy nepřestávali dívat na svou touhu. Ať je jakákoliv. A možná nejvíce ve chvílích, kdy máte pocit, že „to nejde“. V prostoru klidu, bezpečí a přijetí spatříme, co jsme dosud neviděli.“

 

 

Časový harmonogram:
10 setkání v průběhu roku 2020. Termíny upřesníme v listopadu 2019.

Cena:
9.500,- Kč za 10 setkání.

Program dne:
Kolem půl desáté ráno se setkáme, popovídáme si, propojíme se. Program pokračuje průběžně přes celý den. Dle potřeby děláme přestávky a pauzu na oběd. Končíme kolem 18:00.

Stravování:
V jurtě je k dispozici voda a teplý čaj. Občerstvení a oběd si prosím přineste s sebou. Je případně možné oběd objednat a dovézt z místních restaurací.

Doprava:
Autem – do ulice Březová, Halouny, 267 27.

Vlakem – do zastávky Řevnice, odtud je možno ve skupině zorganizovat vyzvednutí autem (vždycky někdo pojede, případně vás vyzvedneme my osobně). Řevnice jsou od Haloun vzdálené 3 km.

Odjezd vlaku:
8:50 z Prahy hl.n. – příjezd do Řevnic 9:23
Zpět z Řevnic 18:26 – Praha hl.n. 19:03

 

OCHUTNÁVKA – PŘIJĎTE SI TO VYZKOUŠET!
pátek 22. listopadu, 9:30 – 18:00h v Halounské Jurtě

Přijďte si vyzkoušet tuto práci na ochutnávku, která je zároveň smysluplným jednodenním workshopem. Ochutnávka je zdarma. Pokud chcete, můžete přinést nějaký příspěvek do nové jurty, bude to první akce, která v ní proběhne.

Registrace na událost

K registraci na ochutnávku 22. listopadu prosím použijte TENTO REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ.