Vize 2020 – workshop v jurtě

Chcete se na něco zeptat?
Napište nám na email:
sarka@artofbeing.com
nebo zavolejte na číslo 777 246 812
Místo konání a jak se tam dostat
Zadejte výchozí adresu:

Vize 2020 – workshop v jurtě

Čas: neděle 26. ledna 2020, 10:00-18:00h
Místo: Halounská jurta (u Řevnic u Prahy), vlakem do Řevnic 35 min z Prahy
Cena: 950,- Kč
Registrace: k přihlášení prosím použijte TENTO REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ.
Kontakt: na dotazy vám ráda odpoví Šárka Nováková: sarka@artofbeing.com, tel. 777  246 812

Vedou Šárka Nováková a Mirek Krása

 

Přejete si kráčet tímto rokem s jasným zaměřením?
Rádi tvoříte a plníte si své sny?
Ještě nemáte zcela jasno v tom, kam zaměřit letos svou energii?
Chcete se věnovat konkrétnímu projektu a potřebujete si ujasnit detaily?

Zveme vás na workshop VIZE 2020:
– prožitkový jednodenní workshop
– kombinujeme práci s tělem, myslí a duší
– pracujeme formou koučování a konstelací
– vždy také tančíme, dýcháme a uvolňujeme tělo
– cílem je odcházet s jasnou vizí pro rok 2020, mít ji napsanou nebo výtvarně ztvárněnou a rozpracovanou do hlavních oblastí

 

Šárka Nováková:

„Budu vás podporovat v tom, abyste se opakovaně ladili na sebe, své srdce, tělo a potřeby.  Povedu vás, abyste naslouchali mystériu a rozpoznali ty okamžiky, kdy je nejlepší čas k tomu iniciovat.  Budu Vás podporovat v konání každodenních akcí, překonávání překážek. Budu vaši pozornost neustále a opakovaně navracet k tomu, co je důležité.

U nás na zahradě jsem vytvořila prostornou a zároveň útulnou, čistou a podporující jurtu, která bude  naším zázemím po celý rok. Těší mě, že to bude místo, ze kterého vaše sny a záměry každou chvíli poletí jako kolibříci do nebe, aby se brzy mohli vrátit na zem a podpořit vás v čemkoli, na čem vám opravdu v hloubi duše záleží. “

Mirek Krása:

„Pomůžu vám uvidět a ocenit, co ve vašem životě funguje. Pomůžu vám nezavírat oči před tím, co nefunguje, co chybí, co bolí. A hlavně, budu vám stále připomínat, abyste se nikdy nepřestávali dívat na svou touhu. Ať je jakákoliv. A možná nejvíce ve chvílích, kdy máte pocit, že „to nejde“. V prostoru klidu, bezpečí a přijetí spatříme, co jsme dosud neviděli.“

 

 

V co věříme a jak pracujeme:

„Netlač řeku, teče sama.“
Život není problém k řešení, život je mystérium k žití. Má s námi své vlastní plány a nikdy nikdo nevíme, co nám přinese další den. Jsou situace, které je třeba přijmout, kde chtít to jinak by bylo jako jít hlavou proti zdi. Jsou situace, které zcela odporují našim plánům a touhám, a přesto je v nich obrovský potenciál k učení, růstu a vděčnosti.

„Kým jsme, se ukáže v našem konání.“
Každý jsme jedinečný, máme své talenty a výjimečné schopnosti, a něco naopak neumíme, nejde nám, nebo jsme se zatím nenaučili. Každý ale můžeme aktivně tvořit svůj den, týden, měsíc, rok i život. Máme obrovskou schopnost spolu-vytvářet realitu: myšlenkou, slovem, činem. Kam jde pozornost, tam jde energie.  Kým jsme, se ukáže v našem konání.

„Jak nahoře, tak i dole.“
Někdy jsme aktivní, iniciujeme a tvoříme. Jindy čekáme, přijímáme a odevzdáváme se. Jsme-li bdělí, citliví a otevření, můžeme být samému Životu spoluhráčem, umíme mu naslouchat a nechat ho konat, stejně tak jako dokážeme tvořit, zahajovat projekty a směřovat energii ke svým osobním záměrům.

 

Je to pro tebe?

Zveme tě do společenství lidí, jež pojí chuť žít naplno, převzít zodpovědnost a tvořit aktivně svůj život. Toto setkání tě přiměje zastavit se, rekapitulovat svá rozhodnutí, své akce, úspěchy i neúspěchy. Získáváš tak zpětnou vazbu k tomu, kde v životě ti energie plyne bez zábran a jaké výzvy a překážky potřebuješ překonat. Díky vlastním uvědoměním a zpětné vazbě skupiny sám objevuješ, kam vedou tvé další kroky.

Naše workshopy jsou vedeny koučovacím způsobem. Nedávají ti návody ani znalosti z tvého oboru, nejsou vzdělávací ve smyslu předávání know-how, ani ti nepřinesou jasné návody co máš jak dělat. Jejich záměrem je vést tě k uvědoměním o sobě sama, pomoci ti spojit se s vlastními zdroji, abys svou cestu našel sám. Velkým cílem je také podpořit pravidelnost v práci s vizí a cílem, nalézat lehkost v plánování a radost z toho, co máš již hotovo.

Tato práce je pro tebe vhodná, pokud chápeš, že realizace tvých snů je na tobě, stejně tak i zodpovědnost za tvůj úspěch. Uvnitř sebe máš energii tvůrce, a tu můžeš pravidelně hýčkat, podpořit, probudit .. Být tvůrcem je radostné, a někdy i náročné, a proto je tady pro tebe podpora, když budeš ztrácet elán, motivaci nebo spojení se svou moudrostí uvnitř.

Registrace na událost

k přihlášení prosím použijte TENTO REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ.