Umění být: večer s Alanem Lowenem

Chcete se na něco zeptat?
Napište nám na email:
registrace@artofbeing.com
nebo zavolejte na číslo 724 247 001
Místo konání a jak se tam dostat
Zadejte výchozí adresu:

Umění být: večer s Alanem Lowenem

Datum: pondělí 2. prosince 2019, 18:00 – 21:00h
Místo: Centrum Loreto, Štorchova 1555/5 (Rohanský ostrov), Praha 8, 1.patro
Cena: 400,- Kč
Registrace: K přihlášení prosím použijte TENTO REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ
Kontakt: na dotazy vám ráda odpoví Jana Uhliarová: registrace@artofbeing.com, 724 247 001
Vede: Alan Lowen

 

KRÁTKÁ OCHUTNÁVKA TANTRY V PRAZE

Přijďte zažít na vlastní kůži, co to znamená Umění být!

“Tantra je ANO! VŠEMU! Když se staneš totální oslavou všeho, co jsi, zjišťuješ, že jediným možným způsobem bytí, je ŽÍT V LÁSCE.” ~ Alan Lowen

Alan Lowen vede tantrické workshopy a výcviky již 45 let. Jeho pojetí tantry je velmi osobité – nepředává techniky, nepřednáší, neučí… jednoduše vytváří prostor, kde se učení děje samo. V tomto duchu se ponese i tento tříhodinový prožitkový workshop, kde můžete v bezpečném prostředí lehce ochutnat příchuť tantry.

“Pokud si přejeme plně prožívat dar našeho lidského potenciálu jako muž či žena, musíme se cítit dobře ve své sexualitě. Ale protože žijeme v kultuře, kde sex je zneužíván a potlačován, a někteří z nás se naučili, že sexu je třeba se bát, ztrácíme se svou přirozeností kontakt. Přijetí naší sexuality je něco mnohem víc, než jen svobodné užívání si sexu. To si zasloužíme, ale zasloužíme si i větší dary. Když svou sexuální přirozenost prožíváš s vděčností a důvěrou, stává se cestou probuzení, cestou do tvé lidské celistvosti a duchovního uvědomění. Tvé tělo tě vede k tvým pocitům, tvé pocity tě vedou k tvému srdci, tvé srdce tě vede k tvé duši. Harmonie se sebou samým zlepšuje všechny tvé vztahy s druhými. Lidé se cítí dobře v tvé přítomnosti. Způsob tvého bytí v tomto světě je transformován, protože jsi v kontaktu se všemi svými zdroji vnímání, pociťování, intuice a uvědomění. Láska k tvé vlastní přirozenosti se rozšiřuje v lásku k přirozenosti všeho živého; začínáš pečovat o vše krásné v životě. To je umění být (The Art of Being).” ~ Alan Lowen

Tento večer je otevřen pro všechny, kteří se chtějí seznámit s Alanem, zjistit na vlastní kůži o čem jeho práce je a zakusit atmosféru Art of Being workshopů. Alan Lowen otevře v roce 2020 v ČR další běh tantrického výcviku. Večer je tedy určen i pro ty, kteří uvažují o vstupu do tohoto výcviku Body, Heart & Soul® a chtěli by se Alana na cokoliv zeptat.

 

Tento večerní seminář je určen jednotlivcům i párům. Na večeru se nepracuje s nahotou a program není vyloženě eroticky zaměřen. Je otevřen všem zájemcům i bez předchozí zkušenosti.

Zveme také všechny přátele z kruhu The Art of Being®, kteří chtějí přijít „jen tak“ a strávit společně příjemný večer.

Těšíme se na vás!

S sebou: pohodlné oblečení

Seminář bude tlumočen z angličtiny do češtiny.

Předchozí registrace nutná!

Registrace na událost

K přihlášení prosím použijte TENTO REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ