Tělo, srdce a duše 1 (Body, Heart & Soul 1)

Chcete se na něco zeptat?
Napište nám na email:
registrace@artofbeing.com
nebo zavolejte na číslo 724 247 001
Místo konání a jak se tam dostat
Zadejte výchozí adresu:

Tělo, srdce a duše 1 (Body, Heart & Soul 1)

Datum: 21.-28. února 2020, registrace v pátek 18:00-19:00h (přijďte prosím včas!), začátek workshopu po večeři, konec v pátek po obědě
Místo: Centrum Živá voda, Kohoutov v Podkrkonoší
Cena: 8.900,- Kč (16.800,- pro pár) + jídlo a ubytování (podrobnosti níže)
Registrace: K přihlášení prosím použijte TENTO REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ. Odesláním registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se smluvními podmínkami.
Kontakt: na dotazy vám ráda odpoví Jana Uhliarová: registrace@artofbeing.com, 724 247 001

Hlavním učitelem tohoto workshopu je Alan Lowen. Ve vedení ho částečně podpoří jeho nový tým Art of Being učitelů ve složení Šárka Nováková, Martina Lowen a Mirek Krása. Všichni tři prošli Alanovými výcviky, mají hluboké osobní spojení s The Art of Being a vlastní zkušenosti s lektorováním. Více o týmu se dozvíte zde.

Nalaďte se na workshop a podívejte se na Alanovo dvouminutové video o Tělo, srdce a duše 1 (české titulky).

 

LÉČENÍ A ZASVĚCENÍ

Tato sedmidenní cesta je hlubokým stvrzením tvé přirozené sexuality. Procesy, meditace a intimní sdílení, která utváří tuto cestu, tě vedou do věčně prohlubujícího se ANO sobě a všemu životu, který v tobě plyne.

Tvůj vztah k tvému tělu, pocitům, energii a tvé mužské či ženské přirozenosti je postupně osvobozen od odmítavého odsuzování, pod kterým jsi možná vyrůstal/a. Krok za krokem získáváš svou sexualitu zpět jako dar celého svého bytí. Někdy si volíš užít si potěšení, které přináší, jindy ji necháváš jen tak být. Uvědomuješ si vnitřní nevinnost a krásu své sexuální přirozenosti, díky čemuž se mohou dít zároveň oslava i léčení. Ve svém studu nalézáš vzrušení, ve svém strachu nalézáš potěšení, ve svém odsuzování nalézáš uznání, ve svých zraněních nalézáš dary.

A jak se učíš milovat vše co jsi, stáváš se svou vlastní matkou i otcem; tvé hravé a něžné vnitřní dítě je zahrnuto v tvém způsobu bytí a cítíš se oprávněn se jako muž či žena spřátelit se vším, co v sobě prožíváš.

Tato volba je počátkem léčení. Zjišťuješ, že se přirozeně otevíráš svému srdci, a můžeš tak žít a milovat s půvabem a grácií. Tím, jak necháváš svou přirozenost naplno žít, ocitáš se na duchovní cestě.

 • Stáváš se vitálnější, smyslnější a jsi v hlubším spojení se svými pocity a svým srdcem
 • Učíš se užívat si svou touhu po intimním kontaktu, ctít své osobní hranice a udržovat kontakt mezi obojím
 • Učíš se jak hravými způsoby opustit strach, pocit viny, stud a omezující přesvědčení, která ničí tvé potěšení ze sexuálního milování

Tato láskyplná cesta otevírání směřuje k dvoudenní iniciační ceremonii, kde je tvé sexuální probuzení uctěno tak, jak mělo být uctěno když jsi vyrůstal/a. Jsi oslavován/a jako muž či žena způsobem, který je intimní, extatický, nezapomenutelný a hluboce léčivý.

Jak workshop probíhá?

Seminář je přizpůsobený potřebám párů i jednotlivců. Je vhodný jak pro ty z vás, kteří mají s tantrickou prací zkušenosti, tak pro úplné začátečníky, kteří se s touto prožitkovou formou učení setkávají poprvé.

Mnohá cvičení jsou potenciálně erotická a je vždy tvou volbou, zda si odložíš oblečení; v tomto směru na tebe nejsou kladeny žádné požadavky ani očekávání. Je to tvá cesta. Máš zde prostor, abys byl tak odvážný či opatrný jak si sám zvolíš. Je to právě atmosféra otevřenosti, bezpečí a respektu, která přinesla tomuto workshopu jeho popularitu.

Co se můžeš naučit?

 • navázat hlubší spojení se svým srdcem a pocity
 • ctít své osobní hranice a pečovat o ně v intimním i běžném kontaktu
 • přijmout a milovat svou touhu a smyslnost
 • spřátelit se s pocity studu, se strachem nebo pocity viny, které nám mohou bránit v hlubší intimitě
 • znovu nalézt spojení se svou sexuální přirozeností
 • nechat se překvapit tím, co se stane, když se naplno otevřeš intimnímu prožívání

Časový harmonogram:
Začátek: pátek 6. září 2019, registrace 18:00 – 19:00 (přijďte prosím včas!), začátek workshopu po večeři
Konec: pátek 13. září 2019 po obědě

Cena:
Workshop: 8.900 Kč (pár: 16.800 Kč), za pár považujeme partnery žijící ve společné domácnosti
Vegetariánská strava: 350 Kč/osobu/den
Ubytování v Centru Živá voda: 

 • vícelůžkový pokoj: 360Kč/osobu/noc
 • vlastní spacák v meditárně: 250Kč/osobu/noc

Doprava: 
Kohoutov 143, Kohoutov
https://www.facebook.com/centrumzivavoda/

Kontakt:
Na dotazy vám ráda odpoví Jana Uhliarová: registrace@artofbeing.com, 724 247 001.

Registrace na událost

K přihlášení prosím použijte TENTO REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ. Odesláním registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se smluvními podmínkami.

Co říkají absolventi:

"Tato akce mi změnila život. Naučila mě víc si vážit svého těla a naslouchat mu a otevřela mi zase o velký kus srdce, to vše v souladu s mou duší. Pokud jste o tom někdy uvažovali, vřele doporučuju! Mě nadchla natolik, že jsem nakonec zcela nečekaně šla i do výcviku a vůbec nelituju, jen čerpám, otevírám se, učím, rostu a děkuju! Alanovi, sobě i všem svým tělo-srdce-duše přátelům."

Akshara, Česká Republika

"Seminář Body, Heart & Soul 1 se hluboce dotkl mého nitra. Něco, co ve mě bylo až dosud uzamčeno, se otevřelo… Můj každodenní život je plný světla a tepla."

Christina, Německo