Šatník pro zářící duši

Chcete se na něco zeptat?
Napište nám na email:
martina@artofbeing.com
nebo zavolejte na číslo 777 644 967
Místo konání a jak se tam dostat
Zadejte výchozí adresu:

Šatník pro zářící duši

Datum: celodenní workshop, nový termín brzo uvedeme
Místo: Praha
Cena: bude upřesněno
Registrace:
Kontakt: na dotazy vám ráda odpoví Martina Lowen: martina@artofbeing.com, tel. 777 644 967

Tento workshop je pouze pro ženy. Děkuji všem mužům za pochopení 🙂

 

Vede Martina Lowen

Jakou esenci má vaše duše? Dovolíte jí zářit?
A jaký máte vztah ke svému tělu?
Přijďte se naučit, jak své tělo i samotnou duši láskyplně obléci do krásy, harmonie a pohodlí.

 

Oblečení není jen povrchní slupkou. Je povrchovou, viditelnou součástí naší bytosti. Když se nám podaří sladit náš šatník s esencí naší duše, tak nás vše, co si oblečeme, nádherně podporuje. Naše duše může naplno zářit, protože ji nic nepřekrývá. Celý den se cítíme lehce, jsme samy sebou a do okolí vysíláme jasný signál o tom, kým jsme, aniž bychom musely pronést jediné slovo.

 

DUŠE:

Pro nalezení a pochopení esence naší duše budeme pracovat s osmi stylovými typy jedinečné metody Octo Codes podle Táni Havlíčkové. Jednotlivé styly si nejdříve popíšeme a ukážeme. Pak si s nimi budeme hrát. Budete se hodně převlékat, vnímat, jak se v různých stylech cítíte, a objevovat jaký je právě váš styl.

Nalezením svého stylu podle metody Octo Codes můžete:
* mít v šatníku jen to, co je doslova vaší druhou kůží
* rozproudit svou životní energii
* lépe pochopit a přijmout sebe sama, vaše blízké i spolupracovníky
* objevit nebo si ujasnit své talenty, priority, životní postoje a poslání
* celkově zharmonizovat svůj život

Podle metody Octo Codes má každý z nás základ v jednom z osmi stylů, ovšem není třeba bát se škatulkování! Každý jsme jedinečný originál a lidé ve stejném stylu se nikdy nebudou oblékat přesně stejně. Nalézání vlastního pojetí našeho stylu je úžasným dobrodružstvím, protože vždy je co objevovat a s čím si hrát.

 

TĚLO:

Oblečení si oblékáme na své tělo, a proto se na něj během programu také zaměříme:

Naše tělo je náš celoživotní spojenec, zaslouží si lásku a péči. Často ho ale naopak zahrnujeme kritikou, odsouzením a někdy i úplným nepřijetím, protože naše tělo není dokonalé. Je to tak, pod naším kritickým pohledem není a nikdy nebude. Dovolme si být dokonale nedokonalé, vykašlat se na všechna „měla bych“ a milovat se i se všemi svými jedinečnými tvary. Naše tělo je totiž vždycky krásné! Jsme to my ve své přirozenosti, bez jakýchkoliv kostýmů a masek.

Během workshopu budete mít příležitost uvidět své tělo tak, jak jste ho možná ještě nikdy neviděly, a přijmout a ocenit ho takové, jaké je. Pomůže vám k tomu podpora ode mě i od ostatních účastnic.

Poznámka: Součástí workshopu nebude nahota.

 

Umění oblékat se je pro mě o tom, jak nezakrýt krásu duše a těla, jak jí naopak umožnit zářit i skrz oblečení, které perfektně ladí s naší esencí.

Ráda si hraju a stejně přistupuji i k módě – s lehkostí a hravostí. Nebudeme se učit jak perfektně vystylovat svůj outfit, ale jak citlivě navnímat, jaké oblečení nám dělá dobře, jak pomocí něj vyjádřit svou krásu, podpořit svou ženskost a celkově obohatit svůj život.

Moc se na vás těším!  Martina Lowen

Více o tom, jak pracuji, můžete najít na www.martinalowen.com.

Registrace na událost