Šatník pro zářící duši

Chcete se na něco zeptat?
Napište nám na email:
martina@artofbeing.com
nebo zavolejte na číslo 777 644 967
Místo konání a jak se tam dostat
Zadejte výchozí adresu:

Šatník pro zářící duši

Celodenní workshop pro ženy o oblékání
Vede Martina Lowen

Termín tohoto semináře momentálně není stanoven. Pokud chcete dostat informaci až bude workshop v nabídce, napište mi na martina@artofbeing.com.

 

* Váš osobní styl naleznete pouze ve svém nitru. V časopisech nebo na internetu ho nehledejte – ty vám pak už jen mohou pomoci ho vyladit a obohatit.

* Přijďte se naučit, jak své tělo i samotnou duši láskyplně obléci do krásy, harmonie a pohodlí. 

 

 

Oblečení není jen povrchní slupkou. Je povrchovou, viditelnou součástí naší bytosti. Když se nám podaří sladit náš šatník s esencí naší duše, tak nás vše, co si oblečeme, nádherně podporuje. Naše duše může naplno zářit, protože ji nic nepřekrývá. Celý den se cítíme lehce, jsme samy sebou a do okolí vysíláme jasný signál o tom, kým jsme, aniž bychom musely pronést jediné slovo.

 

DUŠE:

Pro nalezení a pochopení esence naší duše budeme pracovat s osmi stylovými typy jedinečné metody Octo Codes podle Táni Havlíčkové. Jednotlivé styly si nejdříve popíšeme a ukážeme. Pak si s nimi budeme hrát. Budete mít možnost vyzkoušet si oblečení ve všech osmi stylech; navnímat si, jak se v různých stylech cítíte, co jednotlivé kousky oblečení dělají s vašimi pocity, chováním, držením těla. To vám velmi pomůže objevit a pochopit jaký je váš osobní styl.

Nalezením svého stylu podle metody Octo Codes můžete:
* mít v šatníku jen to, co je doslova vaší druhou kůží
* rozproudit svou životní energii
* lépe pochopit a přijmout sebe sama, vaše blízké i spolupracovníky
* objevit nebo si ujasnit své talenty, priority, životní postoje a poslání
* celkově zharmonizovat svůj život

Podle metody Octo Codes má každý z nás základ v jednom z osmi stylů, ovšem není třeba bát se škatulkování! Každý jsme jedinečný originál a lidé ve stejném stylu se nikdy nebudou oblékat přesně stejně. Nalézání vlastního pojetí našeho stylu je úžasným dobrodružstvím, protože vždy je co objevovat a s čím si hrát.

 

TĚLO:

Oblečení si oblékáme na své tělo, a proto se na něj během programu také zaměříme:

Naše tělo je náš celoživotní spojenec, zaslouží si lásku a péči. Často ho ale naopak zahrnujeme kritikou, odsouzením a někdy i úplným nepřijetím, protože naše tělo není dokonalé. Je to tak, pod naším kritickým pohledem není a nikdy nebude. Dovolme si být dokonale nedokonalé, vykašlat se na všechna „měla bych“ a milovat se i se všemi svými jedinečnými tvary. Naše tělo je totiž vždycky krásné! Jsme to my ve své přirozenosti, bez jakýchkoliv kostýmů a masek.

Poznámka: Součástí workshopu nebude nahota.

 

Umění oblékat se je pro mě o tom, jak nezakrýt krásu duše a těla, jak jí naopak umožnit zářit i skrz oblečení, které perfektně ladí s naší esencí.

Ráda si hraju a stejně přistupuji i k módě – s lehkostí a hravostí. Nebudeme se učit jak perfektně vystylovat svůj outfit, ale jak citlivě navnímat, jaké oblečení nám dělá dobře, jak pomocí něj vyjádřit svou krásu, podpořit svou ženskost a celkově obohatit svůj život.

Moc se na vás těším!  Martina Lowen

 

Více o tom, jak pracuji, a také o metodě Octo Codes můžete najít na www.martinalowen.com.

Registrace na událost