Ochutnávka Art of Being tantry v Brně

Chcete se na něco zeptat?
Napište nám na email:
registrace@artofbeing.cz
nebo zavolejte na číslo 724 247 001
Místo konání a jak se tam dostat
Zadejte výchozí adresu:

Ochutnávka Art of Being tantry v Brně

Datum: čtvrtek 4. dubna 2024, 17:30 – 21:00h
Místo: Lipka – Kamenná 20, Brno
Cena: 500 Kč
Registrace: Přihlásit se můžete pomocí tohoto REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE. Odesláním registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se smluvními podmínkami.
POZOR! Akce pro ty, kteří již absolvovali některý z našich seminářů: pokud nás doporučíte svému kamarádovi, máte od nás vstupenku pro sebe zdarma. Při registraci napište do Poznámky „účast zdarma za doporučení + jméno toho, kdo na vaše doporučení přijde“.
Kontakt: na dotazy vám ráda odpoví Jana Uhliarová: registrace@artofbeing.cz, 724 247 001
Vedou: Mirek Krása a Martina Fuks

 

“Most mezi tvou sexualitou a tvým srdcem je postaven z tvých pocitů a emocí. Přivede tě na něj tvá ochota smát se, radovat i plakat a otevřít se své zranitelnosti”
~ Alan Lowen

V The Art of Being nepředáváme techniky, nepřednášíme, neučíme… jednoduše vytváříme prostor, kde se učení děje samo. V tomto duchu se ponese i tento tří a půl hodinový prožitkový workshop, kde můžete v bezpečném prostředí lehce ochutnat příchuť tantry.

Tento večer je otevřen pro všechny, kteří se chtějí seznámit s tantrou, zjistit na vlastní kůži o čem je a zakusit atmosféru Art of Being workshopů. Pokud jsou pro vás naše vícedenní workshopy napoprvé příliš velkým závazkem, přijďte nejdříve vyzkoušet, zda vás Art of Being přístup osloví.

Mezinárodní školu The Art of Being® založil Alan Lowen, který vede tantrické workshopy a výcviky po celém světě již více než 45 let. V České republice vznikl tým nových Art of Being učitelů, kteří nyní v jeho práci pokračují. Miroslav Krása a Martina Fuks vás provedou lehkou ochutnávkou toho, co můžete prožít na seminářích a výcvicích The Art of Being.

Setkáte se také s účastníky dlouhodobého výcviku Tělo, srdce a duše. Rádi s vámi posdílí své zkušenosti ze seminářů a výcviků a co konkrétního jim The Art of Being přináší do života. Budete se moci zeptat na cokoli, co vás zajímá, a to jak lektorů, tak účastníků nebo asistentů.

Seminář je určen jednotlivcům i párům. Na večeru se nepracuje s nahotou a program není vyloženě eroticky zaměřen. Je otevřen všem zájemcům i bez předchozí zkušenosti.

Zveme také všechny přátele z kruhu The Art of Being®, kteří chtějí přijít „jen tak“ a strávit společně příjemný večer.

S sebou: pohodlné oblečení

Protože místa na tomto večerním semináři jsou omezena, předchozí registrace je nutná!
Těšíme se na vás!

 

Když svou sexuální přirozenost prožíváš s vděčností a důvěrou, stává se cestou probuzení, cestou do tvé lidské celistvosti a duchovního uvědomění. Tvé tělo tě vede k tvým pocitům, tvé pocity tě vedou k tvému srdci, tvé srdce tě vede k tvé duši. Harmonie se sebou samým zlepšuje všechny tvé vztahy s druhými. Lidé se cítí dobře v tvé přítomnosti. Způsob tvého bytí v tomto světě je transformován, protože jsi v kontaktu se všemi svými zdroji vnímání, pociťování, intuice a uvědomění. Láska k tvé vlastní přirozenosti se rozšiřuje v lásku k přirozenosti všeho živého; začínáš pečovat o vše krásné v životě. To je umění být (The Art of Being).”  
~ Alan Lowen

Registrace na událost

Přihlásit se můžete pomocí tohoto REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE. Odesláním registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se smluvními podmínkami.
POZOR! Akce pro ty, kteří již absolvovali některý z našich seminářů: pokud nás doporučíte svému kamarádovi, máte od nás vstupenku zdarma. Při registraci napište do Poznámky „účast zdarma za doporučení + jméno toho, kdo na vaše doporučení přijde“.