Ochutnávka Art of Being tantry v Bratislavě

Chcete se na něco zeptat?
Napište nám na email:
registrace@artofbeing.com
nebo zavolejte na číslo 724 247 001
Místo konání a jak se tam dostat
Zadejte výchozí adresu:

Ochutnávka Art of Being tantry v Bratislavě

Přijďte zažít na vlastní kůži, co znamená Umění být!

Datum: středa 8. března 2023, 17:30 – 21:00h
Místo: Štúdio Jakaí, Bratislava
Cena: €20
Registrace: Přihlásit se můžete pomocí tohoto REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE. Odesláním registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se smluvními podmínkami.
POZOR! Akce pro ty, kteří již absolvovali některý z našich seminářů: pokud nás doporučíte svému kamarádovi, máte od nás vstupenku zdarma. Při registraci napište do Poznámky „účast zdarma za doporučení + jméno toho, kdo na vaše doporučení přijde“.
Kontakt: na dotazy vám ráda odpoví Jana Uhliarová: registrace@artofbeing.com, 724 247 001
Vedou: Mirek Krása, Martina Lowen, Šárka Nováková

 

Nevíte co čekat od krátké ochutnávky? Poslechněte si co k tomu říká Šárka Nováková:
(2:45 min)

 

“Most mezi tvou sexualitou a tvým srdcem je postaven z tvých pocitů a emocí. Přivede tě na něj tvá ochota smát se, radovat i plakat a otevřít se své zranitelnosti”
~ Alan Lowen

V The Art of Being nepředáváme techniky, nepřednášíme, neučíme… jednoduše vytváříme prostor, kde se učení děje samo. V tomto duchu se ponese i tento tři a půl hodinový prožitkový workshop, kde můžete v bezpečném prostředí lehce ochutnat příchuť tantry.

Tento večer je otevřen pro všechny, kteří se chtějí seznámit s tantrou, zjistit na vlastní kůži o čem je a zakusit atmosféru Art of Being workshopů. V červnu 2023 proběhne v ČR úvodní týdenní tantrický seminář Tělo, srdce a duše 1 – pokud je pro vás příliš velkým závazkem přihlásit se rovnou na sedmidenní workshop, přijďte nejdříve vyzkoušet, zda vás Art of Being přístup osloví.

V srpnu 2023 pak v ČR plánujeme zahájit další běh dlouhodobého tantrického výcviku Tělo, srdce a duše, který povede český učitelský tým společně s Alanem Lowenem. Večer je tedy určen i pro ty, kteří uvažují o vstupu do tohoto transformačního výcviku a chtěli by se na cokoliv zeptat.

Mezinárodní školu The Art of Being® založil Alan Lowen, který vede tantrické workshopy a výcviky po celém světě již více než 45 let. V České republice vznikl tým nových Art of Being učitelů, kteří nyní v jeho práci pokračují. Miroslav Krása, Martina Lowen a Šárka Nováková vás provedou lehkou ochutnávkou toho, co můžete prožít na seminářích a výcvicích The Art of Being.

Setkáte se také s účastníky dlouhodobého výcviku Tělo, srdce a duše. Rádi s vámi posdílí své zkušenosti ze seminářů a výcviků a co konkrétního jim The Art of Being přináší do života. Budete se moci zeptat na cokoli, co vás zajímá, a to jak lektorů, tak účastníků nebo asistentů.

Seminář je určen jednotlivcům i párům. Na večeru se nepracuje s nahotou a program není vyloženě eroticky zaměřen. Je otevřen všem zájemcům i bez předchozí zkušenosti.

Zveme také všechny přátele z kruhu The Art of Being®, kteří chtějí přijít „jen tak“ a strávit společně příjemný večer.

S sebou: pohodlné oblečení

Protože místa na tomto večerním semináři jsou omezena, předchozí registrace je nutná!
Těšíme se na vás!

 

Když svou sexuální přirozenost prožíváš s vděčností a důvěrou, stává se cestou probuzení, cestou do tvé lidské celistvosti a duchovního uvědomění. Tvé tělo tě vede k tvým pocitům, tvé pocity tě vedou k tvému srdci, tvé srdce tě vede k tvé duši. Harmonie se sebou samým zlepšuje všechny tvé vztahy s druhými. Lidé se cítí dobře v tvé přítomnosti. Způsob tvého bytí v tomto světě je transformován, protože jsi v kontaktu se všemi svými zdroji vnímání, pociťování, intuice a uvědomění. Láska k tvé vlastní přirozenosti se rozšiřuje v lásku k přirozenosti všeho živého; začínáš pečovat o vše krásné v životě. To je umění být (The Art of Being).”  
~ Alan Lowen

Registrace na událost

Přihlásit se můžete pomocí tohoto REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE. Odesláním registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se smluvními podmínkami.
POZOR! Akce pro ty, kteří již absolvovali některý z našich seminářů: pokud nás doporučíte svému kamarádovi, máte od nás vstupenku zdarma. Při registraci napište do Poznámky „účast zdarma za doporučení + jméno toho, kdo na vaše doporučení přijde“.