Krása ženské intimity

Chcete se na něco zeptat?
Napište nám na email:
registrace@artofbeing.com
nebo zavolejte na číslo 724 247 001
Místo konání a jak se tam dostat
Zadejte výchozí adresu:

Krása ženské intimity

Tantrický víkend pro ženy se Šárkou Novákovou a Martinou Lowen

Datum: 1.-4. prosince 2022 (začátek ve čtvrtek večer ve 20:15h, konec v neděli po obědě)
Místo: Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí 11
Cena: 4.900,- Kč plus jídlo a ubytování (podrobnosti níže)
Registrace: Přihlásit se můžete pomocí tohoto REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘEodesláním registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se smluvními podmínkami.
Kontakt: na dotazy vám ráda odpoví Jana Uhliarová: registrace@artofbeing.com, 724 247 001

 

Hluboko v našem srdci se ukrývá jemná a zároveň silná touha – touha po sladké blízkosti, intimitě a splynutí. Pokud jste měly štěstí, možná si z raného dětství pamatujete tu všeobjímající láskyplnou jednotu se svou maminkou. Toto toužení svého srdce si můžeme naplnit i jako dospělé ženy, a obohatit tak náš život o krásný, až magický rozměr.

Někdy v souladu se společenským pohledem na lásku a partnerství očekáváme, že tuto touhu automaticky naplní náš partner. Ale protože je v samotné podstatě intimity, že nám nemůže být dána zvenčí, můžeme zažívat opakované zklamání a pocit neúplnosti. Skutečnou intimitu nalezneme jen tehdy, když obrátíme pozornost k sobě a samy sebe vykoupeme v něze, lásce a přijetí. Vstoupíme tak do jemných hloubek sebe sama, kde nalezneme spočinutí, klid a radost. A cítíme se samy tak naplněné, živé a propojené, že tento stav můžeme sdílet s někým dalším, třeba právě s partnerem.

Blízkost a intimita jde ruku v ruce s pravdivostí. Když dovolíme všem svým pocitům přirozeně plynout, když sebereme odvahu si přiznat a vyjádřit pravdu o sobě, svých přáních, svém strachu a pochybnostech, stane se něco kouzelného. Přestáváme bojovat s tím, co je, už se nepotřebujeme soudit, a začínáme si samu sebe užívat. A tato krásná esence pak může prostoupit všechny naše vztahy.

Někdy potřebujeme vystoupit z prostředí mužsko-ženských vztahů, abychom se mohly naplno zabývat samy sebou, svými touhami a potřebami. Tento workshop je příležitostí spojit se se svými zdroji a krok za krokem objevovat barvy své ženské intimity. 

Na semináři budeme také objevovat vztah ke svému tělu, své sexuální touze a otevřeně se zabývat intimními tématy, která bývají ve společnosti zahaleny studem či nejistotou. Otevřené sdílení pravdivých příběhů žen nám pomáhá mít soucit s ostatními i se sebou, a naplno důvěřovat své ženské cestě. Vše probíhá v důvěrném, svobodném a bezpečném prostředí. Vítány jsou jak ženy – začátečnice, tak absolventky našich seminářů a výcviků.

Co se můžeš naučit?

  • citlivěji vnímat své pocity, touhy a potřeby a s odvahou je vyjádřit druhým
  • pravdivě prožívat všechny své energie
  • přijmout a užít si sebe sama jako smyslnou sexuální bytost
  • přijmout a ocenit své jedinečné tělo v jeho dokonalé nedokonalosti
  • ujasnit si a ctít své osobní hranice v intimním i běžném kontaktu
  • spřátelit se s pocity studu, se strachem nebo pocity viny, které nám mohou bránit v hlubší intimitě
  • nechat se překvapit tím, co se stane, když přestaneme plánovat, požadovat a hodnotit a jednoduše se odevzdáme moudrosti přítomného okamžiku

 

Časový harmonogram:
Začátek: čtvrtek 1. prosince 2022, registrace 18:00–19:00 (přijďte prosím včas!), večeře 18:30, začátek workshopu ve 20:00
Konec: neděle 4. prosince 2022 odpoledne, pravděpodobně okolo 16:00

Cena:
Workshop: 4.900

Vegetariánská strava: 470 Kč/osobu/den

Ubytování: 

  • vícelůžkový pokoj: 420Kč/osobu/noc + 70Kč jednorázový poplatek za povlečení
  • vlastní spacák na matraci v meditárně: 340Kč/osobu/noc
  • vlastní ubytování mimo centrum: 200Kč/osobu/noc

Doprava: 
Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí 11

Kontakt:
Na dotazy vám ráda odpoví Jana Uhliarová: registrace@artofbeing.com, 724 247 001.

 

Registrace na událost

Přihlásit se můžete pomocí tohoto REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘEodesláním registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se smluvními podmínkami.