2024: Jdu za svou touhou

Chcete se na něco zeptat?
Napište nám na email:
registrace@artofbeing.com
nebo zavolejte na číslo 724 247 001
Místo konání a jak se tam dostat
Zadejte výchozí adresu:

2024: Jdu za svou touhou

„Touhla je pohyb duše.“ ~ René Descartes 
Vedou Mirek Krása a Martina Fuks (dříve Lowen)

Datum: úterý 9. ledna 2024, 18:00–21:30h
Místo: Maitrea, Týnská ulička, Praha
Cena: 450,- Kč
Registrace: Přihlásit se můžete pomocí tohoto REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE. Odesláním registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se smluvními podmínkami.
POZOR! Akce pro ty, kteří již absolvovali některý z našich seminářů: pokud nás doporučíte svému kamarádovi, máte pro sebe vstupenku zdarma. Při registraci napište do Poznámky „účast zdarma za doporučení + jméno toho, kdo na vaše doporučení přijde“.
Kontakt: na dotazy vám ráda odpoví Jana Uhliarová: registrace@artofbeing.com, 724 247 001

 

Nový rok ~ nové kroky na cestě za touhou své duše!

Změnu můžeme udělat kdykoli. Přesto je přelom roku něčím výjimečným. Jako by nás v tomto období posilovala nějaká magická síla. Něco v nás říká: „Teď. Už. Konečně.“

Každý máme v životě něco, co bychom rádi změnili. Možná nevíme přesně co chceme, a to nás brzdí. Možná nevíme jak, a to nás odrazuje. Možná nevíme, co nás to bude stát, a to nás děsí. Pojďte společně s námi spojit se se svými pocity, uvidět svou touhu a vyslyšet ono volání duše. Dát se do pohybu, i kdyby to znamenalo, že STRACH nezmizí, ale půjde s námi.

Tento večer je otevřen pro všechny jednotlivce i páry, kteří se chtějí posunout na cestě za splněním svých tužeb jakéhokoliv charakteru. Během programu budeme také jemně pracovat s intimitou, přičemž součástí nebude nahota. Večer je otevřen všem zájemcům i bez předchozí zkušenosti.

Art of Being přístup: The Art of Being®, Umění být, je (nejen) tantrická cesta osobního a duchovního růstu. Dojemná, vášnivá, zábavná i oslavná, s mocnou silou transformovat a probouzet. Zve tě do přítomného okamžiku a učí, jak zůstávat tady a teď i v situacích, kdy by tě tvé staré návyky uzavřely. V The Art of Being nepředáváme techniky, nepřednášíme, neučíme… jednoduše vytváříme prostor, kde se učení děje samo. V tomto duchu se ponese i tento tří a půl hodinový prožitkový workshop.

Zveme také všechny přátele z kruhu The Art of Being®, kteří chtějí přijít strávit společně další příjemný večer.

S sebou: pohodlné oblečení

Protože místa na tomto večerním semináři jsou omezena, předchozí registrace je nutná!

Těšíme se na vás!

 

Registrace na událost

Přihlásit se můžete pomocí tohoto REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE. Odesláním registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se smluvními podmínkami.
POZOR! Akce pro ty, kteří již absolvovali některý z našich seminářů: pokud nás doporučíte svému kamarádovi, máte pro sebe vstupenku zdarma. Při registraci napište do Poznámky „účast zdarma za doporučení + jméno toho, kdo na vaše doporučení přijde“.