Mystická Tantra

Chcete se na něco zeptat?
Napište nám na email:
registrace@artofbeing.com
nebo zavolejte na číslo 724 247 001
Místo konání a jak se tam dostat
Zadejte výchozí adresu:

Mystická Tantra

Datum: 18.-22. dubna 2018
Místo: Sammasati retreat centrum, Severní Čechy
Cena: 5.900,- Kč plus jídlo a ubytování (podrobnosti níže)
Registrace: K přihlášení prosím použijte TENTO REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ. Odesláním registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se smluvními podmínkami.
Kontakt: na dotazy vám ráda odpoví Jana Uhliarová: registrace@artofbeing.com, 724 247 001

 

“Je to tvá vlastní přítomnost, která tě přivádí do mystického světa!” Alan
“Jediný kratičký záblesk je požehnáním!” Rumi

Když se dostatečně plně otevřeme, dostáváme se do kontaktu s mystickou realitou. Je to stav rozšířeného vědomí, ve kterém tajemství přírody a ducha pronikají do našeho bytí tady a teď. Je mnoho způsobů jak se do mystické reality dostat. Tantrická cesta je možná tou nejkrásnější ze všech, protože tě pobízí k objevování tohoto neobyčejného stavu bytí skrze spojení se svou vlastní smyslností a erotismem a skrze kontakt s partnerem, se kterým si zvolíš se intimně setkat.

Co na workshopu můžeš objevit?
Mystická tantra ti umožňuje zažít co se stane, když otevřeš všechny své dveře – svůj primární instinkt, touhu a vášeň, svou ženskou/mužskou sílu, své srdce naplněné láskou, své bytí, které má svůj vlastní způsob oslavy daru, kterým jsi, a svou duši, skrz kterou toto vše splývá s nekonečnem.

Jak workshop probíhá?
Mystická tantra tě provází nepřetržitou cestou otevírání se. Můžeš přijít buď se svým partnerem, anebo si můžeš zvolit přijít sám a jednoduše důvěřovat svému prožitku v kontaktu s dalším účastníkem. Současně si také můžeš zvolit nesetkat se s nikým jiným a být jen sám se sebou. Ať už se rozhodneš jakkoliv, vždy dostáváš podporu k respektování svých vlastních hranic a k otevření se po takovou míru, jakou si sám zvolíš. To vše se děje v tantrických rituálech, které postupně plynou a přecházejí jeden v druhý. Program je proložen několika kruhy sdílení, kdy ti Alan může pomoci najít cestu skrz jakékoliv překážky, které se mohou na tvé cestě vyskytnout.

Pro koho je workshop určen?
Mystická tantra je vhodným dalším krokem pro všechny, kteří se již účastnili některého ze seminářů Umění být. Nabízí také prostor pro setkání absolventů výcviků, účastníků festivalu Art of Being, a všech, kteří již tantrů praktikují pod vedením jiných učitelů. Nabízí zkušenost prohloubení dosavadní práce a objevení mystickho prostoru za technikami, cvičení a dosavadními prožitky.

Mystická tantra není uzavřena zájemcům bez předchozí zkušenosti, pro které to bude úplně první setkání s Alanem nebo s tantrou. Rituály jsou zaměřeny na na otevření se do své plné přítomnosti a celý workshop je veden prožitkovou formou učení. Vzhledem k erotickému a sexuálnímu kontextu workshopu buďte připraveni na práci s nahotou a na přítomnost sexuální energie v prostoru. V tomto prostoru pak můžete být tak odvážní či opatrní, jak si sami zvolíte.

 

Časový harmonogram:
Začátek: středa 18. dubna 2018, registrace 18:00 – 19:00 (přijďte prosím včas!), začátek workshopu po večeři
Konec: neděle 22. dubna 2018 v odpoledních hodinách

Cena:
Workshop: 5.900 Kč
Vegetariánská strava: 330 Kč/osoba/den
Ubytování: 

  • 2- až 6-lůžkový pokoj 320 Kč/osoba/noc
  • matrace v ženské meditárně (ve vlastním spacáku) 200 Kč/osoba/noc
  • matrace ve smíšené meditárně (ve vlastním spacáku) 200 Kč/osoba/noc

Doprava: 
Veškeré informace k dopravě naleznete na webových stránkách Sammasati retreat centra.

Kontakt:
Na dotazy vám ráda odpoví Jana Uhliarová: registrace@artofbeing.com, 724 247 001.

Registrace na událost

K přihlášení prosím použijte TENTO REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ. Odesláním registračního formuláře vyjadřujete svůj souhlas se smluvními podmínkami.

Co říkají absolventi:

"Až když jsem prožila stav plné přítomnost, zjistila jsem, po čem touží mé srdce, žít naplno, vášnivě a odvážně, bez falešných jistot, klišé a pocitu bezpečí pramenící ze strachu…. smát se, radovat, milovat, plakat, prožívat bolest a utrpení celou svou bytostí tak intenzivně…nikdy předtím jsem nevěřila, že je to možné a tak nádherné…"

Karolína, Česká republika